Drupal 7 release party notiks arī Latvijā!

Visā pasaulē 7.janvārī tiks svinēta Drupal 7 versijas iznākšana. Kopumā vairāk kā 80 valstīs notiks vairāk kā 200 ballītes. Ja arī Tu vēlies izjust vienotību ar Drupal komūnu visā pasaulē, satikt Drupal komūnu Latvijā vai vienkārši labi pavadīt laiku, šo 5dien 7.janvārī plksten 7os tiekamies klubā Space Dog, kur notiks viena no Drupal 7 release party. Uz pasākumu aicināts ikviens Drupal aktīvists vai vienkārši interesents. Ballītei nav noteikts formāts un jebkura iniciatīve pasākumam nāks tikai par labu. Norises vieta nodrošina ar dažādām galda spēlēm, to starp galda futbolu. :) Lai pasākums mums visiem būtu interesantāks, piedāvājam atsevišķus programmas atskaites punktus:
19.00 ballīte sākas, visi iejūtas
19.30 Drupal 7 prezentācija (meklējam runātāju!!! brīvprātīgie piesakās :) ) pēc prezentācijas neformālas sarunas par un ap Drupal
20.30 Drupal Card game tournament!
neformālās sarunas un kontaktu dibināšana.

Pasākuma pirmajiem 20it apmeklētājiem Mearra Latvia uzsauc bezmaksas alu! :) Lai tiktu pie sava bezmaksas dzēriena, esi pirmais un meklē Ernestu.

Tiekamies jau šo 5dien 19.00 klubā Space Dog.

Ernests

Komentāri

wooohoo, jāiet! Beidzot tas slavenais d7 būs ārā!
ĪSTI nesapratu kas tas Drupal īsti ir? Varbūt vienkāršiem vārdiem var apstāstīt? Ļoti labprāt aizstaigātu uz speis dogu, un vēl ar lielāku prieku uzspēlētu galda futbolu...
Ļoti vienkārša atbilde būtu Drupal ir labākā platforma/sistēma uz kuras uztaisīt Tavu mājaslapu. Tās ir atvērtais kods, fantastiska komūna, pārbaudīta un stabila platforma funkcionālām mājaslapām. :)
uhtī, lieliskas ziņas. žēl, ka 7. jau ir ieplānots tusiņš. citādi noteikti aizietu. :(
Paldies visiem par lielisko ballīti! Bija gan noderīgi gan jautri! jārīko biežāk!
Žēl, ka piektdiena garām ... varētu sapazīties ar kādiem LV-drupaliešiem ... bet gan jau kādreiz ... es gan pagaidām iesāku ar 6 ... šķiet, ka 7 vēl nav pārāk daudz moduļu ... kur ta bija rakstīts - ja d7 palaiž, tad d5 vairs neatbalsta ... :)