TinyMCE

kaciic Sun, 03/04/2012 - 14:54

Labdien!

Es zinu, ka man tiešām ir šausmīga karma, bet varbūt Jūs man tomēr varat kaut kā palīdzēt.

Uzinstalēju uz drupal 7 wysiwyg, tinyMCE, IMCE, IMCE mkdir.
Sekoju šim tutoriālim. http://www.youtube.com/watch?v=Hq5NwrIUVrg

TinyMCE pieliku klāt pie filtred HTML, noņēmu nost jebkādus tagu ierobežojumus.

Kad, piemēram, es veidoju jaunu Basic page, body laukam klāt parādās tās podziņas (B I U...), bet, kad nopublicē, lapā parādās šādi:

[color=#008080; background-color: #ffff99]Lorem Ipsum [img]/sites/all/libraries/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif[/img][/color]

Piemēram, align un bullet lists gan strādā.

Pirms tam man bija CKEditor. Viss bija ok, izņemot to, ka bildes nevarēja augšupielādēt, bet vajadzēja norādīt url. Tāpēc nolēmu izmēģināt TinyMCE.
Pamēģini WYSIWYG + CKEditor (vai IMCE) + Media Kopumā tas ir tāds progresīvs risinājums, kurš tiek strauji bīdīts uz priekšu. Editoram ir plugin "Media browser", kur atveras logs ar iespējām augšupielādēt failu, ieguldīt no interneta, vai arī izvēlēties no failu bibliotēkas.
Media man jau bija uzinstalēts, bet tā kā es esmu te galīga iesācēja, man nav īsti skaidrs ko viņ dara. Katrā ziņā TinyMCE es tūlīt izmetīšu ārā pavisam. Uzliku atpakaļ CKEditor. Uzinstalēju Image resize filter un insert. Joprojām meta ārā no html style beigas, piemēram: ff0000;"> Lorem Ipsum . Bet tur vainīgs izrādās bija smaily. Atstāju smaily tikai pie komentāriem - plain text. Un tagad viss ir lieliski. Image resize filter gan nestrādā chromē. Ar Firefox viss ir ok!